Trenerzy
 
Ludzie z pasją do realizacji idei zdrowego stylu życia i pięknej sylwetki zainspirują do działań, które odczujesz na własnym ciele.

Trening personalny – to kumulacja korzyści dla osób, które chcą zatroszczyć się o swoją sylwetkę i organizm. Program dopasowany jest indywidualnie do każdego uczestnika – jego stanu zdrowia, kondycji i możliwości. Wszystko w trosce o dobre samopoczucie, które gwarantuje wytrwałość w realizacji postawionego celu. Wyróżnia nas maksymalna skuteczność, ewolucja ćwiczeń wraz z postępami treningowymi, nadzór i kontrola nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń.

 

Magister wychowania fizycznego ze specjalizacjami: zarządzanie w sporcie i gimnastyka korekcyjna. Absolwentka Polskiej Akademii Sportu, gdzie otrzymała uprawnienia trenera personalnego i instruktora rekreacji ruchowej. Zapalona miłośniczka sportu od samego dzieciństwa. Prywatnie i jako trener - uśmiechnięta ale wymagająca :) Specjalizuje się w redukcji tkanki tłuszczowej i treningu funkcjonalnym.
Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalizacji nauczycielskiej, gimnastyki korekcyjnej oraz zarządzania w sporcie. Nauczyciel samoobrony i wychowania fizycznego w szkole średniej. Instruktor rekreacji ruchowej w specjalności samoobrona oraz fitness - ćwiczenia siłowe. Od najmłodszych lat aktywny sportowo, a od 10 lat związany ze sportami walki. Przygodę rozpoczął z karate kyokushin, przez kick-boxing i boks. Czynny zawodnik Wąbrzeskiego Klubu Sportów i Sztuk Walki walczący w formule K-1. Pogodny i uśmiechnięty, co jest świetnym dowodem na pozytywny wpływ aktywności fizycznej na każdego człowieka!