Zajęcia i grafik
 
Rozbudowana oferta zajęć fitness pozwoli Państwu na wybór ćwiczeń dopasowanych do upodobań, a także planowanych efektów treningowych. Aktualny grafik zajęć umożliwia wybranie najbardziej dogodnych terminów z uwzględnieniem obowiązków dnia codziennego.

 

Zumba – połączenie fitnessu z elementami takich tańców jak: latynoamerykański, hip-hop, soca, samba, salsa, mambo – rewelacyjna zabawa gwarantowana.

Pump & tone – ćwiczenia z użyciem sztangi, prowadzone w grupie, w rytm zmieniającej się muzyki. To rozwój sylwetki w wymarzonym kierunku.

Step – zajęcia choreograficzne, kondycyjne, wzmacniające, jak i rozciągające przy wykorzystaniu platformy. Wspólnie wzmocnijmy dolne partie mięśni.

TBC – połączenie ćwiczeń aerobowych ze wzmacniającymi. Na zajęciach nie tylko spalisz zbędne kalorie, ale również delikatnie wyrzeźbisz sylwetkę.

ABT – czyli ćwiczenia na brzuch, pośladki i uda. Ćwiczenia poprawiają zdrowie, kondycję i figurę, a to co najważniejsze, trening możesz kontynuować również w domu.

Fit ball – to wspaniały trening ogólnorozwojowy. Ćwiczenia na piłce świetnie wzmacniają nasze ciało, poprawiają równowagę i siłę wewnętrzną. Trening zdecydowanie dla wszystkich.

Fight club – intensywne zajęcia wykorzystujące elementy sztuki walki, oparte głównie na pozycji stojącej.

Samoobrona – to zajęcia dla kobiet, które pozwolą czuć się pewnie w każdej sytuacji.

Hit – trening o wysokiej intensywności, idealny dla kobiet i mężczyzn. Pozwoli wzmocnić kondycję i sprawność całego ciała, redukując przy tym tkankę tłuszczową.